ZLOT STOWARZYSZENIA, PAŹDZIERNIK 2014

W dniach 17-19 października 2014 w Biskupicach odbył się kolejny Zlot Polskich Terapeutów wg Metody Zdenko Domancica. W ciepłej i wspierającej atmosferze dzieliliśmy się przemyśleniami, doświadczeniami w terapiach i nawzajem inspirowaliśmy. Martyna Fon przedstawiła prezentację systemu edukacji ProgramPlus w ramach kształcenia na terapeutę Metody Domancica. Paweł Pyłka zaciekawił nas swoimi przemyśleniami nt „Umysł jedyny, jako stwórcze prawo wszechświata i rola człowieka w tym prawie. Jan Przestrzelski przedstawił techniki pracy wg Bowena a Ewa Schmidt opowiedziała o makrobiotyce i ajurwedzie. Wszystkich serdecznie dziękujemy za liczne przybycie i z radością oczekujemy kolejnych spotkań!


Zdenko Domancic w Polsce – jedyne takie wydarzenie!
Po wielu latach oczekiwania, udało nam się zaprosić Zdenko Domanćića do Polski. We wrześniu 2013, w Warszawie poprowadził seminarium nauki jego metody dla ponad 140 uczestników. W trakcie pobytu w Polsce z jego terapii skorzystało też ponad 100 osób potrzebujących pomocy. Patronat na wydarzeniem objęło PSTMZD oraz miesięcznik Nieznany Świat.

ZDENKO DOMANCIC W POLSCE, WARSZAWA


ZLOT TERAPEUTÓW CEDZYNA MARZEC 2011

W dniach 26 i 27 marca 2011 przy sprzyjającej aurze okolicznej przyrody spotkaliśmy się, aby poruszyć ważne dla nas sprawy, wymienić doświadczenie, nawiązać znajomości. Gośćmi zaproszonymi na zlot byli mistrzowie bioterapii z wieloletnim doświadczeniem p. Andrzej Gasis i p. Jacek Wiśniewski.W miłej atmosferze słuchacze dowiedzieli się jak bezpiecznie pracować  z energią, poprowadzona została głęboka relaksacja. Podstarszy Śląskiego Cechu Bioterapeutów p. Piotr Alejski wprowadził nas w nowe zasady prowadzenia działalności w zakresie usług bioterapeutycznych oraz podzielił się swoją ogromną wiedzą  z wielu lat praktyki. Zlot był wspaniałą okazją do spotkania członków naszego stowarzyszenia i podzielenia się doświadczeniami z zakresu terapii Metodą Zdenko Domancica. Poruszające historie, wzajemne wsparcie wśród grona terapeutów i motywacja do dalszego działania stanowiły ważny element tego spotkania. Już teraz serdecznie zapraszamy na następny zlot!


TERAPIE WG METODY ZDENKO DOMANCICA

ZLOTY STOWARZYSZENIA PSTMZD 2012

ZLOTY STOWARZYSZENIA PSTMZD 2010